KIEROWNIK STOLARNI

Cena : Proszę o kontakt

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem poszukujemy osoby na stanowisko KIEROWNIKA ZAKŁADU STOLARSKIEGO, który głównie będzie nadzorował pracę stolarzy, robotników budowlanych oraz zajmował się obróbką drewna. Miejsce pracy: Łabowa (woj. małopolskie, powiat nowosądecki)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • - zarządzanie zespołem stolarzy / robotników budowlanych;

  • - organizacja pracy zakładu produkcyjnego;

  • - praca przy obróbce i montowaniu elementów drewnianych;

  • - obsługa maszyn stolarskich;

  • - bieżąca kontrola wydajności i efektywności zespołu;

  • - organizowanie prac w sposób zapewniający optymalne wykorzystanie maszyn i urządzeń;

OCZEKIWANIA:

  • - odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;

  • - wykształcenie średnie / zawodowe / techniczne;

  • - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek niekonieczny);

  • - umiejętność zarządzania zespołem oraz planowania pracy;

  • - mile widziana wiedza z technik produkcji oraz obróbki drewna;

  • - mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych;

CO OFERUJEMY:

  • - miejsce pracy – Łabowa;

  • - odpowiednie przeszkolenie z zakresu obróbki drewna, wykorzystywania narzędzi i maszyn oraz z technologii szkieletowej / prefabrykowanej;

  • - wynagrodzenie zależne od zaangażowania oraz doświadczenia (do obopólnego ustalenia);

  • - praca w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych na adres – praca@domyznatury.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 734 769 505.