Proszę o kontakt

PRACOWNIK PRODUKCJI/OGRODNICTWO/CYKORIA Holandia

Praca Holandia
Kwiecień 25, 2019
Miasto: Stary Sącz
Województwo: Małopolskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Kwiecień 25, 2019
Numer ogłoszenia: 6396 Odsłon: 9

Opis

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby chętnej do pracy przy cykorii.

Obowiązki: zawieszanie cykorii na haki, sadzenie

Wymagania:

Doświadczenie w pracy w ogrodnictwie - mile widziane,

Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

Legalną pracę oraz stale godziny pracy na dlugi okres czasu,

Tygodniowy system wypłat,

Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,

Darmowy dojazd do pracy,

Opiekę koordynatora na miejscu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@interwel.nl w temacie wiadomości wpisując CYKORIA.

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest